Úvod

Vedúci strojnej údržby

Stručná náplň práce:

  • Metodické riadenie pracovníkov
  • Koordinácia pracovných postupov pre jednotlivé druhy opráv podľa rozsahu a kvality
  • Koordinácia oprávarenských činností na strojno-technologických zariadení
  • Stanovenie cyklov a časových noriem opráv
  • Kontrola výkonu pracovných činnosti
  • Obnova a vyraďovanie DHIM a SHV, rozsah a modernizáciu strojov
  • Objednávanie a zabezpečovanie náhradných dielov a materiálu pre realizáciu údržby a opráv zariadení a objektov
  • Koordinácia s útvarom VTZ, revízie zariadení a ich opravy
  • Dodávateľské vzťahy v oblasti údržby strojov a zariadení
  • Návrh plánu práce údržby, všetky druhy opráv STZ, plánov technologických odstávok a CZO
  • Zabezpečovanie externých opravárenských kapacity
  • Návrh opatrení k zvyšovaniu ekonomickej efektívnosti výroby
  • Príprava a realizácia investičných akcií
  • Kontrola dodržiavania zásad bezpečnosti práce a protipožiarnej ochrany
  • Návrh opatrení k zvyšovaniu úrovne bezpečnosti prace a PO a bezpečnej prevádzky VTZ
  • Podieľa sa tvorbe prevádzkovo-bezpečnostných predpisov a technologických reglementov
  • Spolupracuje s odbornými útvarmi spoločnosti
  • Spravuje systém PROFILAX

Požiadavky na kandidáta:

  • VŠ/SŠ vzdelanie strojárske resp. technické zameranie
  • prax minimálne 5 rokov
  • ekonomické znalosti
  • nutná znalosť v odbore (teoretické a praktické znalosti)
  • flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť
  • schopnosť viesť, riadiť,motivovať ľudí
  • samostatnosť a iniciatíva pri riešení pracovných úloh

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách