Úvod

Automechanik, autoelektrikár

Stručná náplň práce:

  • kontrola technického stavu osobných a nákladných
  • diagnostikovanie technických porúch vozidiel a ich odstránenie
  • diagnostikovanie porúch na elektrických častiach motorových vozidiel
  • identifikácia závad a následné vykonávanie opráv a údržby nedostatkov na elektroinštalácii
  • práca s meracími, diagnostickými prístrojmi a s technickou dokumentáciou
  • mechanické opravy a údržby vozidiel
  • oprava, výmena a montáž jednotlivých súčastí motorových vozidiel

 Požiadavky na kandidáta/kandidátku:

  • SOU, SŠ – odbor automechanik, autoelektrikár
  • prax minimálne 3 roky v odbore
  • diagnostika motorových vozidiel
  • znalosti všeobecných zásad a postupov starostlivosti o stroje a zariadenia
  • schopnosť posudzovania technického stavu osobných a nákladných vozidiel
  • vodičský preukaz sk. B, C
  • samostatnosť, praktické myslenie, spoľahlivosť

 Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách