Úvod

Prevádzkový elektrikár

Stručná náplň práce:

  • Pravidelné kontroly elektrických zariadení
  • Opravy a kontroly prenosného elektrického náradia
  • Opravy a údržba elektrickej inštalácie
  • Opravy a údržba elektrických pohonov
  • Údržba podružných elektrických rozvodní a trafostaníc
  • Operatívne odstraňovanie porúch elektrických zariadení
  • Evidencia vykonaných prác počas pracovnej doby v montážnom denníku
  • Diagnostikovanie porúch
  • Údržba a opravy riadiacich obvodov, ovládacích prvkov a ďalších komponentov automatizač. a regulačnej techniky a systémov
  • Zostavovanie, montáž, zapájanie zariadení
  • Účasť na prácach pri koordinácií vo výrobnom procese

Požiadavky na kandidáta/kandidátku:

  • Stredoškolské s maturitou elektrotechnického
  • Prax v odbore min. 4 roky
  • §21, § 22, § 23 podľa vyhl. 508/2009
  • manuálna zručnosť
  • dôslednosť, precíznosť

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných