Technik investičnej výstavby - Projektový manažér – elektrotechnik

Stručná náplň práce:

  • Projektové riadenie, manažovanie projektov
  • Znalosť elektrotechnických noriem pre montáž NN, VN a VVN a el. pohonov
  • Posudzovanie a schvaľovanie projektov pre NN, VN a VVN inštalácií a el. pohonov  pre daný technologický celok , prevádzku
  • Riadenie a kontrola montáže NN, VN a VVN systémov a ich systémov riadenia
  • Znalosť základných technických riešení a produktov
  • Postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby
  • Technická normalizácia a projektovanie
  • Plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
  • Koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
  • Posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
  • Spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
  • Vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
  • základné pojmy v oblasti investičných akcií
  • Zodpovednosť za realizáciu projektov v požadovanej kvalite v súlade so zadaním
  • Proaktívne riadenie projektov v súlade s časovým harmonogramom
  • Dohľad na technické aspekty projektu
  • Zodpovednosť za pridelenú časť projektu vo všetkých fázach a za jeho úspešný celkový priebeh
  • Organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na kandidáta:

  • SŠ/ VŠ technického smeru – odbor  elektrotechnik
  • prax minimálne 4 roky
  • Anglický jazyk – pokročilý vítaný
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – pokročilý
  • Internet /e-mail, www/ - pokročilý
  • AutoCAD – základy
  • VP - sk. A,B

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • služobný telefón