Úvod

Opravár a montér hydraulických zariadení

Stručná náplň práce:

  • koncepcia a konštrukcia mechanických skupín ako aj kompletných špeciálnych strojov
  • hľadanie a klasifikácia riešení technických problémov
  • komunikácia s oddeleniami zúčastňujúcimi sa procesu vývoja/zákazky
  • optimalizácia prototypov ,štandardizácia výrobkov a ich zavedenie do výroby
  • oprava a montáž komponentov na mechanické, alebo hydraulické časti
  • montáž dielcov, súčastí a celkov
  • zámočnícke práce podľa výkresovej dokumentácie.

Požiadavky na kandidáta:

  • stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské s maturitou, strojárske zameranie
  • práca na SZČO /PP
  • manuálna a fyzická zručnosť
  • prax v odbore min. 2 roky
  • dôslednosť, precíznosť, presnosť
  • zodpovednosť
  • znalosť čítanie výkresovej dokumentácie
  • technické myslenie

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody, doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách