Úvod

Manažér nákupu drevnej hmoty

Stručná náplň práce:

  • Kvalitne technicky vykonaný nákup drevnej hmoty pre výrobné potreby spoločnosti
  • Dopyty na relevantných dodávateľov s presne stanovenými kvalitnými podmienkami drevnej hmoty
  • Vytváranie nákupných objednávok a sledovanie dodávok drevnej hmoty
  • Sledovanie trhu dodávateľov
  • Prieskum trhu dodávateľov
  • Sledovanie plnenia nákupného prípadu/zákazky
  • Vykonanie vstupnej kontroly nakupovanej píliarskej guľatiny
  • Označenie a zatriedenie drevnej hmoty podľa kvality

Požiadavky na kandidáta:

  • SŠ/VŠ – drevárske,technické zameranie
  • Znalosti z oblasti nákupu a ekonomiky
  •  prax min. 5 rokov v oblasti nákupu drevnej hmoty
  •  Znalosť práce s PC (Word, Excel, PPT)
  •  Vodičské oprávnenie skupiny B
  •  Komunikatívnosť
  •  Ochota vysokého pracovného nasadenia
  •  Analytické myslenie, kreativita, schopnosť tímovej práce

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody, doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • služobné auto a služobný telefón