Úvod

Konštruktér - pozícia s náborovým príspevkom

Stručná náplň práce:

  • navrhuje a vyhotovuje výrobnú dokumentáciu pre internú potrebu
  • rieši technické výpočty a návrhy podľa požiadaviek
  • inovuje existujúce technologické celky podľa zadania
  • kontrola dokumentácie na základe overovacích skúšok
  • samostatné konštrukčné riešenia technicky náročných dielov strojárskeho charakteru
  • hodnotenie priebehu skúšok, technických zmien výrobkov a zariadení
  • odborné posudky ku štúdiám, zámerom a zlepšovacím návrhom

Požiadavky na kandidáta:

  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • prax v odbore min. 2 roky
  • základné znalosti v odbore strojárstva
  • zodpovednosť, flexibilita, kreatívnosť, komunikatívnosť
  • kreslenie v programe AutoCad – podmienka

 Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny a voľno navyše pri významných životných a pracovných jubileách