Úvod

Stavebný technik

Stručná náplň práce:

  • rozpočtovanie v CENKTROS-e
  • postupy prípravy výstavby
  • realizácie investičnej výstavby
  • posudzovanie projektovej dokumentácie
  • dohľad na technické aspekty projektu
  • práca s AutoCAD - jednoduché stavebné projektynavrhuje a vyhotovuje výrobnú dokumentáciu pre internú potrebu

Požiadavky na kandidáta:

  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci – podmienka
  • prax min. 2 roky
  • znalosť základných technických riešení a produktov
  • komunikatívnosť
  • schopnosť tímovej práce
  • vysoké pracovné nasadenie
  • dôslednosť,presnosť,zodpovedný prístup k práci

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny a voľno navyše pri významných životných a pracovných jubileách