Úvod

Mechanik,nastavovač

Stručná náplň práce:

  • Zabezpečenie funkčnosti strojného a technického vybavenia na prevádzke
  • Nastavovanie správnych parametrov strojov, výmena jednotlivých súčastí strojov potrebných k správnemu bezproblémovému chodu výroby
  • Údržba technického vybavenia a ostatných nástrojov potrebných na plynulú výrobnú činnosť
  • Riešenie problémov súvisiacich s urgentnými opravami a poruchami
  • Vykonávanie odborných prác v súlade s aplikovanými a predpísanými postupmi a inštrukciami
  • Zisťovanie a oznamovanie odchýlok a nedostatkov v súlade s pracovnými postupmi
  • Zabezpečenie funkčnosti používania nástrojov pre výrobu a balenie

Požiadavky na kandidáta:

  • SŠ vzdelanie technického zamerania
  • Prax v odbore min. 3 roky
  • Komunikatívnosť
  • Fyzická a manuálna zručnosť
  • Vysoké pracovné nasadenia
  • Schopnosť tímovej práce

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách