Úvod

Technik investičnej výstavby- Stavebný inžinier

Stručná náplň práce:

  • Plánovanie, riadenie a koordinovanie stavebných projektov
  • Postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby
  •  Technická normalizácia a projektovanie
  •  Právne predpisy a základné pojmy v oblasti investičnej výstavby
  •  Systémy a normy kvality v investičnej činnosti
  •  Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci a ochrana pred požiarmi
  •  Zabezpečovanie údajov z katastra nehnuteľnosti
  •  Koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
  •  Plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
  •  Posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
  •  Spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
  •  Stanovovanie spôsobov realizácie investícií
  •  Vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
  •  Vypracovávanie podkladov na tvorbu podnikateľského zámeru za zverenú oblasť
  •  Zabezpečovanie náležitosti stavieb k návrhu na vydanie rozhodnutí
  •  Zabezpečovanie povolení a ďalších podkladov od orgánov štátnej správy
  •  Zabezpečovanie vysporiadania majetko-právnych vzťahov na nehnuteľnostiach
  •  Kontrola dodržiavania právnych predpisov a rozhodnutí v oblasti ochrany prírody a krajiny
  •  Orientácia v postupoch a metódach na vykonávanie odborných geodetických prác, vrátane spracovania výsledkov terénnych prác a ich dokumentácia

Požiadavky na kandidáta:

  • osvedčenie o odbornej spôsobilosti - stavbyvedúci
  • Analyzovanie a riešenie problémov
  •  Organizovanie a plánovanie práce
  •  Samostatnosť
  •  Tímová práca
  •  Prakticko-technický typ
  •  anglický jazyk – pokročilý vítaný
  •  Microsoft Word – pokročilý
  •  Microsoft Excel – pokročilý
  •  Microsoft Power Point – pokročilý
  •  Internet /e-mail, www/ – pokročilý
  •  AutoCAD – základy
  •  Vodičský preukaz sk. A,B

Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • motivačné mzdové ohodnotenie
  • doplnkové dôchodkové sporenie
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • služobný telefón