Einleitung

Prevádzkový zámočník, zvárač

Stručná náplň práce:

  • Zváracie a zámočnícke práce a konečná úprava zvarov
  • Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov
  • Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie
  • Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave
  • Revízia strojov a zariadení
  • Realizácia bežných, stredných a generačných opráv strojov
  • Oprava prírubových spojov rúr a armatúr potrubí
  • Montáž a demontáž ložísk
  • Montáž, demontáž a údržba čerpacej techniky
  • Čítanie a používanie technických podkladov

 Požiadavky na kandidáta:

  • Stredoškolské vzdelanie bez maturity, stredoškolské s maturitou,
  • skúška odbornej spôsobilosti – platný zváračský preukaz ( minimálne základný kurz Z-E al. Z-M,CO2 Z-G, alebo zvárač elektródy)
  • možnosť práce aj na SZČO
  • schopnosť čítať technickej dokumentácie
  • manuálna zručnosť
  • dôslednosť, precíznosť

 Ponúkame:

  • stabilná a perspektívna práca
  • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
  • sociálne výhody
  • finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
  • stravovanie 0,90 €/obed
  • príspevok pri prvom sobáši
  • príspevok pri narodení dieťaťa

 Základná zložka mzdy (brutto): od 774,50 € + príplatky

415 Times

Kontaktieren Sie uns