Einleitung

Projektový manažér – Elektrotechnik

 Náplň práce

 Rozhoduje:
- o spôsobe dodržiavania elektrotechnických noriem pre montáž NN,VN a VVN a el. pohonov
- o zabezpečení vhodných komponentov v spolupráci s projektantom
- o vhodnosti pripojovacích miest
Schvaľuje:
- projekty pre NN,VN,VVN inštalácií a el. pohonov vrátane riadenia určených pre daný technologický celok, prevádzku
Riadi a kontroluje:
- montáž NN,VN, VVN systémov, meničov
AC/DC a ich systémov riadenia
- vecnú správnosť a úplnosť dodávateľských faktúr v uvedenej oblasti
Zodpovedá:
- za správnu funkciu systémov pre riadenie technológií
- za plnenie harmonogramu montáže systému riadenia a jeho uvedenia do prevádzky
Zabezpečuje:
- agendu pridelenej inv. akcie
- dodržiavanie zásad OBP a PO pri montáži
Navrhuje:
- zmeny v projektovej dokumentácii systému
riadenia v súvislosti so zmenami v projekte

Zamestnanecké výhody, benefity

- Stabilná a perspektívna práca
- Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Služobný telefón
- Obedy 0,90 €
- Príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- EUR
- Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- EUR

 Požiadavky na kandidáta:

 ·         Úplné stredoškolské vzdelanie - technického smeru odbor elektrotechnik

 ·         prax minimálne 2 roky

 ·         komunikatívnosť

 ·         AutoCAD – základy

 ·         Znalosť čítania technickej dokumentácie a elektrotechnických výkresov

 ·         Organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci

Základná hrubá mzda:
od 1300,- EUR v závislosti o skúseností kandidáta

574 Times

Kontaktieren Sie uns