Einleitung

Špecialista - kontrola

 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vykonáva:

- kontrolnú činnosť podľa schváleného plánu na príslušné obdobie.
- pperatívne šetrenie vzniknutých udalostí
- kontrolnú činnosť pri inventúrach

- kontrolu dodržiavania výberového konania na tovary a služby

- kontrolu dodržiavania dohodnutých dodávateľsko - odberateľských podmienok zmluvy

- priebežná kontrola čerpania nákladov podľa jednotlivých projektov spoločností

- vyhodnocovanie fakturačných cien podľa sortimentov a dodávateľov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- sociálne výhody
- doplnkové dôchodkové sporenie
- finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- stravovanie 0,90 € /obed
- príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €
- príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

Požiadavky na zamestnanca

- vzdelanie stredoškolské, technického zamerania

- vodičský preukaz B

- prax minimálne 5 rokov
- znalosť základných technických riešení a produktov

- technicko - investičné znalosti

- komunikatívnosť
- precíznosť

- flexibilita

Základna (brutto) mzda: od 1300,- EUR v závislosti od skúseností kandidáta

330 Times

Kontaktieren Sie uns