Účtovník

 Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 Vedenie a spracovanie agendy v podvojnom účtovníctve v súlade s účtovnou a daňovou legislatívou

 Evidencia a účtovanie dodávateľských externých a interných faktúr

 Účtovanie skladov, mesačné kontroly skladov

 Účtovanie interných dokladov

 Zastupovanie kolegov v tíme v prípade ich neprítomnosti

 Zamestnanecké výhody, benefity

 • stabilná a perspektívna práca

 • možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie

 • motivačné mzdové ohodnotenie

 • sociálne výhody

 • doplnkové dôchodkové sporenie

• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

• stravovanie 0,90 € /obed

• príspevok pri svadbe zamestnanca 500,- €

• príspevok pri narodení dieťaťa zamestnancovi 500,- €

 Požiadavky na zamestnanca

 ·         úplné stredoškolské vzdelanie, vysokoškolské 1. stupňa

 ·         prax minimálne 5 rokov

 ·         ekonomické znalosti

 ·         práca s PC (MS Office - pokročilý),

 ·         hospodárska korešpondencia - pokročilý

 ·         podvojné účtovníctvo - pokročilý

 ·         skladové hospodárstvo - pokročilý

 Osobnostné predpoklady a zručnosti

 ·         Znalosť legislatívy a prax v danej oblasti

 ·         Zodpovednosť, dynamickosť, spoľahlivosť, flexibilita, presnosť

 ·         komunikačné schopnosti

 Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 665,- € + odmeny a príplatky do výšky 113,- €

339 Times

Contact us