Úvod

Murár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• bežné omietanie a štukovanie stavebných plôch
• murovanie nosných stien a voľne stojacích nosných pilierov z tehál, tvárnic a blokov
• vymurovávanie priečok, vrátane osadzovania a murovania zárubní
• návrh pracovných postupov murovania nosných stien, priečok, klenieb, komínov a ďalších konštrukčných prvkov
• orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciách
• osadzovanie železobetónových prekladov, valcovaných nosníkov, prefabrikovaných schodov, prefabrikovaných okien, deliacich stien a priečok
• vykonávanie betónových dlažieb do piesku, maltového alebo betónového
podkladu, vrátane úpravy špár
• vykonávanie hydroizolacií súvisiacich s murárskymi prácami
• vykonávanie opráv jednoduchých keramických obkladov a dlažieb, vrátane osadzovania doplnkových prvkov - ukončovacích a dilatačných líšt, dvierok a iné
• výroba mált a čerstvého betónu zo suchých maltových a betónových zmesí alebo zložiek
• vytyčovanie jednoduchej stavby a konštrukčných prvkov pri vykonávaní murárskych prác
• zodpovednosť a kontrolovanie kvality vykonanej práce a dodržiavanie BOZP (bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci) s ohľadom na ochranu životného prostredia

Požiadavky na kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

·         SŠ stavebného zamerania – odbor murár

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické zameranie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• prax v odbore min. 2 roky - vykonávanie murárskych a obkladačských prác
• vodičské oprávnenie skupiny B (aktívny vodič)
• komunikatívnosť
• pozornosť
• spoľahlivosť
• manuálna a fyzická zručnosť
• schopnosť tímovej práce
• vysoké pracovné nasadenie

Zamestnanecké výhody, benefity

·         stabilná a perspektívna práca

·         sociálne výhody

·         finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách

·         motivačné mzdové ohodnotenie

·         doplnkové dôchodkové sporenie

·         stravovanie 0,70€ /obed

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Hrubá mzda 700,00€; + odmeny a príplatky až do výšky 240,00€

Prípadne živnosť - celková mzda (brutto) od 4,80 EUR/hod.

Náborový bonus pri obsadení danej pracovnej pozície od 500,00€

237 Krát